Zdanie matury było dla każdego w naszym Zespole radosnym wydarzeniem w życiu. Od dziesięciu lat powtarzamy ten moment razem z naszymi Absolwentami. Dumni jesteśmy z Uczestników naszych KURSÓW PRZYGOTOWAWCZYCH DO MATURY.

Wiemy, że wiele to zmienia w Ich życiu: zyskują nowe możliwości dalszej edukacji, zawsze ma to wpływ na możliwości awansu zawodowego, zyskują szerszą wiedzę ogólną, rośnie ich poczucie własnej wartości.

Kibicujące Maturzystom Rodziny , Przyjaciele, Nauczyciele odgrywają niebanalną rolę w osiąganiu sukcesu i do tej grupy wspierających Maturzystów zaliczamy się także i my — współpracownicy Instytutu Dydaktyki Internetowej
Edu&You.

DZIESIĘCIOLETNIE DOŚWIADCZENIE we wspieraniu także tych, którzy chcą POPRAWIĆ NIEZDANY EGZAMIN MATURALNY daje nam pewność, że kurs dedykowany tej grupie spełni swoją rolę. Pomagamy w dojrzały sposób PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINÓW i jesteśmy zupełnie spokojni o ich wynik. Służymy Ludziom, stającym na progu dojrzałości, naszą wiedzą i doświadczeniem — to jest nasza misja.

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów od dydaktyki oraz komunikacji i ćwiczymy się od 10 lat w byciu kompetentnym i solidnym partnerem dla — najtrudniejszej, jak nam się zdaje — grupy kandydatów na
maturzystów: tych, którzy po latach stają do tych egzaminów, bo widzimy, w jak pięknym stylu zdają dzięki naszym KURSOM PRZYGOTOWAWCZYM DO MATURY. Po dziesięciu latach wiemy dokładnie, JAK WSPIERAĆ W PRZYGOTOWANIACH DO EGZAMINÓW MATURALNYCH także tych, którym za pierwszym razem coś nie poszło.

Jesteśmy dumni z tej absolutnie NIESAMOWITEJ GRUPY naszych uczniów, ludzi, którzy po kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu latach od ukończenia szkoły wracają do nauki i zdają maturę. Radość z wyników już ponad 500 maturzystów po latach jest ogromna i daje nam poczucie solidnie wykonanej pracy.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w stanie przygotować do Egzaminu Dojrzałości tych, którym o wiele trudniej osiągnąć ten cel, bo wracają do rygoru szkolnego — czasem — po wielu, wielu latach.

Chcesz dowiedzieć się jak zdać maturę po latach?

Zajrzyj na naszą stronę dedykowaną MATURZYŚCIE PO LATACH