Zmienimy majowe potknięcie w sierpniowy sukces!

W ciągu pięciu tygodni nie przerywając wakacji przygotujesz się do egzaminu poprawkowego. Brzmi abstrakcyjnie? Otóż nie! Nasz nauczyciel pojedzie z Tobą na wakacje i będzie do Twojej dyspozycji na zawołanie. Pomyśl czy To nie jest najlepszy sposób na równoczesne spędzenie wakacji i zdanie poprawki pod koniec sierpnia.

Co dokładnie otrzymasz?

 1. 10 godzin warsztatów on-line na żywo z nauczycielem
 2. 30 nagranych wideolekcji (!) – prostych, celnych i dowcipnych – z 18 działów matematyki wybierasz te zagadnienia, których potrzebujesz.
 3. Asysta nauczyciela – przez cały czas trwania, a nie tylko w dniu zajęć, jesteś pod opieką nauczyciela.  Zawsze możesz zwrócić się o pomoc na wewnętrznym forum lub indywidualnie. Pomoże, kiedy utkniesz rozwiązując zadanie
 4. Platforma e-learningowa – dostępna bez przerwy, a na niej nagrania, zestawy zadań, wsparcie nauczyciela, wewnętrzne grupy wsparcia

Przetestuj

Poznaj naszą nauczycielkę matematyki, która przy okazji nauczy Cię w ciągu kilku minut zdobywać punkty za zadania otwarte, nawet wtedy kiedy nie potrafisz ich rozwiązać. Obejrzyj fragment poniższej lekcji: 

Kiedy zaczyna się kurs?
Z nagrań korzystasz od razu, a w warsztatach on-line na żywo będzie Ci towarzyszyć prawdopodobnie najlepszy nauczyciel na świecie.  A tam: ARKUSZE MATURALNE, TABLICE MATEAMTYCZNE inne zaskakująco interesujące tematy, dobrej zabawy! Zaczynamy 22 lipca. Do zobaczenia:-)

W jakie dni odbywają się zajęcia? 

W każdy poniedziałek o godzinie 17:00 w wymiarze dwóch godzin zegarowych (z małą przerwą). Długo? Zaufaj nam, dwie godziny matematyki na raz, dadzą Ci lepszy efekt i zrozumienie materiału, bo zdążymy Ci wytłumaczyć i razem przećwiczyć.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Na ekranie Twojego komputera/telefonu za pośrednictwem wideokonferencji = tam, gdzie akurat jesteś. Nie tracisz czasu oraz pieniędzy na dojazdy, bilety, parkingi. Nawet będąc na wakacyjnym wyjeździe nie musisz rezygnować ze spotkania z matematyką. Wyobraź sobie, jakie to szczęście:-)

Czy muszę instalować jakiś specjalny program komputerowy?

Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Dostajesz jeden link ze stałym loginem i hasłem do platformy e-learningowej, tu masz cały kurs i dostęp do lekcji na żywo. Wszystko banalnie proste?

Czego się dowiesz?

 • Jak rozwiązywać zadania zamknięte eliminując jednym rzutem oka nonsensowną odpowiedź
 • Jak pracować z pytaniami otwartymi by 2 punkty zdobyć nawet wtedy, gdy nie potrafisz rozwiązać  danego zadania?
 • Jak odkryć te zagadnienia z matematyki, które wymagają natychmiastowej powtórki. Spokojnie,  na platformie Pani Ewa omówiła i wytłumaczyła w prosty i dowcipny sposób w 30 lekcjach wszystkie kluczowe zagadnienia z przykładami. Będzie Cię odsyłać tylko do tych, które są dla Ciebie istotne.
 • Czym jest nasza „MATEMATYCZNA BIBLIA” i dlaczego opanowanie zawartych w niej dwóch piekielnie ważnych zagadnień to połowa sukcesu na maturze?
 • Jak właściwie korzystać z  tablic matematycznych, by osiągnąć jeszcze lepszy wynik?
 • Jak wykorzystać złożone możliwości prostego kalkulatora, by uniknąć małych błędów, które mogą popsuć duże zadanie?
 • Uważaj jednak! Możesz zapałać gorącym i odwzajemnionym uczuciem do KRÓLOWEJ NAUK i nie zdziwimy się, jeśli  z radością, wdziękiem i przyjemnością przerobisz nie tylko potrzebne Ci działy, ale cały pozostały program zawarty w 30 godzinach udostępnionych Ci nagrań.
  Może na leżaku, może w hamaku, …?

Wiem, że możesz zdać egzamin poprawkowy z matematyki! Zapraszam Cię na zajęcia, ułożymy właściwą strategię, abyś koniecznie w tym roku pokonał arkusz i odebrał świadectwo maturalne. Pokażę Ci, że tablice matematyczne i kalkulator to prawdziwe skarby, nauczę Cię z nich perfekcyjnie korzystać.

Ewa R ęczycka – niezastąpiona nauczycielka matematyki w Edu & You

Nie marnuj sobie wakacji, nie utrudniaj sobie życia – dokończ maturę na poprawce 2019 roku

W ramach wakacyjnego kursu do poprawki z matematyki:

 • 5-tygodniowy matematyczny trening
 • 10 godzin warsztatów z nauczycielem na żywo 
 •  30 wykładów z omówieniem 18 działów matematyki  na platformie e-learningowej 
 • asysta nauczyciela – jest dla Ciebie permanentnie dostępny

  Chcesz zdać matematykę  w sierpniu tego roku i spokojnie żyć dalej? 

Jeśli TAK, ten kurs jest dla Ciebie! Możesz zaczynać już dziś! Lekcje czekają na naszej platformie e-leraningowej, a warsztaty na żywo zaczniesz już w połowie lipca. Jesteśmy pewni, że współpracując z nami systematycznie,  zdasz maturę poprawkową w sierpniu 2019. Zaczynamy? Zatem wskakuj na pokład i ruszaj z nami!